Sherlock

Sherlock

Your rating: 10
9.5 13 votes

Krijuesi

Aktoret

Benedict Cumberbatch isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Martin Freeman isJohn Watson
John Watson
Rupert Graves isGreg Lestrade
Greg Lestrade
Mark Gatiss isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Una Stubbs isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Amanda Abbington isMary Morstan
Mary Morstan
Louise Brealey isMolly Hooper
Molly Hooper

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Një përditësim modern gjen gjurmët e famshme dhe partnerin e tij të mjekut në zgjidhjen e krimit në shekullin 21 të Londrës.

Loading...
Titulli origjinal Sherlock
Ja filloi me daten: Jul. 25, 2010
Perfundoi me daten: Jan. 15, 2017
Sezonet 4
Episodat 12
Statusi Returning Series

Sezonat dhe Episodat

1 Sezona 1 Jul. 25, 2010
2 Sezona 2 Jan. 01, 2012
3 Sezona 3 Jan. 01, 2014
4 Sezona 4 Jan. 01, 2017
Loading...