Marvel's Daredevil

Marvel's Daredevil

Apr. 10, 2015
Your rating: 10
7.8 5 votes

Krijuesi

Aktoret

Charlie Cox isMatt Murdock / Daredevil
Matt Murdock / Daredevil
Elden Henson isFoggy Nelson
Foggy Nelson
Rosario Dawson isClaire Temple
Claire Temple

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Juristi nga dita Matt Murdock përdor shqisat e tij të larta nga të qenit i verbuar si një djalë i ri për të luftuar krimin natën në rrugët e Kuzhinës së Ferrit si Daredevil.

Loading...
Titulli origjinal Marvel's Daredevil
Ja filloi me daten: Apr. 10, 2015
Perfundoi me daten: Mar. 18, 2016
Sezonet 3
Episodat 26
Statusi Returning Series

Sezonat dhe Episodat

1 Sezona 1 Apr. 10, 2015

Filma te ngjashem

Loading...