Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

Aug. 23, 2015
Your rating: 0
7.8 10 votes

Krijuesi

Aktoret

Kim Dickens isMadison Clark
Madison Clark
Cliff Curtis isTravis Manawa
Travis Manawa
Frank Dillane isNick Clark
Nick Clark
Mercedes Mason isOfelia Salazar
Ofelia Salazar

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Çfarë do të dukej bota sikur të transformohej në apokalipën e tmerrshme të përshkruar në “The Walking Dead”? Ky spin-off i vendosur në Los Angeles, duke ndjekur karaktere të reja kur ata përballen me fillimin e fundit të botës.

Loading...
Titulli origjinal Fear the Walking Dead
Ja filloi me daten: Aug. 23, 2015
Perfundoi me daten: Jul. 09, 2017
Sezonet 3
Episodat 29
Statusi Returning Series

Sezonat dhe Episodat

1 Sezona 1 Aug. 23, 2015
2 Sezona 2 Apr. 10, 2016
Loading...