loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Wall (2017) HD

The Wall (2017) HD

This isn't war. It's a game. May. 12, 2017 (Greece) 81 Min. R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Doug Liman
Director

Aktoret

Pershkrimi

Dy ushtarë amerikanë janë mbërthyer nga një snajper fatal. Midis dy palëve ndodhen vetëm rrënoja dhe një mur i paqëndrueshëm.

Loading...
Titulli origjinal The Wall
Vleresimi IMDb 6.2 2,996 votes
Vleresimi TMDb 6.2 43 votes
Loading...