loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Loving (2017) +18

Loving (2017) +18

Apr. 21, 2017 (Spain) 105 Min. R
Your rating: 0
9.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti

Loading...
Titulli origjinal Amar
Vleresimi IMDb 5.1 419 votes
Vleresimi TMDb 6.2 12 votes
Loading...